Dovolená Canal du Midi


Lahůdka pro milovníky vodní architektury – Canal du Midi – je monumentální 240 km dlouhé dílo. Od 17. století ho mají na jihozápadě Francie, kde spojuje Atlantský oceán se Středozemním mořem.

Jméno Canal du Midi se roku 1996 dostalo na seznam jedinečných míst světového dědictví UNESCO. Cykloturistická projížďka podél kanálu je tedy opravdu snová. Začátek původního kanálu najdeme v „Benátkách Languedocu“ ve městě Sete. Konec zase v Toulouse. Tam je mimo jiné pochován slavný filozof Tomáš Akvinský.

V půvabné krajině u kanálu směrem blíže ke Středozemnímu moři se nachází perfektně zachovalé středověké opevněné město Carcassonne, které založili Keltové. Jinak obecně vzato je jihozápad Francie krajem hrdých a statečných Gaskoňců. To víme už z Dumasova románu Tři mušketýři. Ověřte si to přímo na místě!

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky

CANAL du MIDI na lodi...
Typ zájezdu:

CANAL du MIDI na lodi a na kole

1.5 - 30.9.2018
Francie - Canal du Midi | Tuto parádní akci rok 2018 sice neplánujeme, ale pokud ale máte partu zájemců, rádi se pokusíme ji vtěsnat do kalendáře. Pro 10-16 osob vám připravíme tuto akci na míru. FRANCIE NA LODI A NA KOLE - CANAL DU MIDI ... aktivní dovolená -  nenároročná cyk
18 990,-
 

Skvělé cyklovýlety

S námi můžete skutečně všude.

Osobní přístup

A když budete chtít, dostaneme vás i na kopec.

Extrém pro pohodáře

Takovou pohodu můžete zažít i na kole

Velké zážitky a poznání

Není to zadarmo, ale stojí to zato.