Savojské Alpy - MTB

Cykloturistika - Francie - Savojské Alpy

Tento zájezd je na vyžádání.

Kontaktujte nás!

Pro letošní rok tento zájezd sice neplánujeme, ale rádi ho pro vaši skupinku na objednávku uskutečníme.

 

FRANCIE NA HORSKÝCH KOLECH - SAVOJSKÉ ALPY - MTB - LA PLAGNE

 ... velmi aktivní dovolená

... horská kola

... zájezd pro šílené bajkery s pohodlím chaletů a s večeří

Množství neuvěřitelných sjezdů s převýšením až 1200 m musí bez řečí lákat každého pořádného bikera. Když navíc přidáme bydlení v apartmánech ve dvoulůžkových pokojích, byli byste blázni, kdybyste nejeli!
   Ve známém francouzském lyžařském středisku La Plagne jsou totiž ideální podmínky i pro letní pobyt – v pohodě se lanovkou nebo i vlastní silou vyšvihneme až do 2700 m a přes hřebeny se spustíme dolů do Belle Plagne. Sedm nejbližších okolních vesnic, z nichž Belle Plagne je nejvýše položená, poskytuje plno možností k celkem pohodovým výletům, ale pro náročné je připraveno rovněž několik obtížnějších okruhů různé délky. Ani večer nás nečeká žádná nuda – bazén, sauna, bowling, diskotéka, kino, hospody nebo milé posezení u krbu přímo v apartmánech jistě vhodně doplní celodenní dřinu na kole. No a výhody dvoulůžkových pokojů snad ani nemusíme uvádět.
   Nemusíte se stát jen otrokem svého kola –fitness, tenis, bazén, sauna, bowling… najdete přímo ve vesnici a okolí vám nabídne pěší turistiku, projížďku na koních, rafting, horolezecké terény a v neposlední řadě i ledovcové lyžování ve výšce 3250 m. Pokud by vás zaujal paragliding, musíme vás upozornit, že námi sjednané pojištění se na tento sport nevztahuje.
   Jezdíme ve skupinkách dle vlastního výběru nebo i samostatně, takže tempo i trasu si můžete vybrat dle chuti. Jezdí se nalehko. Vedoucí zájezdu si vyhrazuje právo změny programu dle počasí.

Itinerář + mapka

Prohlédněte si detailní program zájezdu

Zobrazit
Francie - Savojské Alpy na horském kole

Program zájezdu

1. den: Ve 20,00 odjezd z Prahy přes Německo, Švýcarsko do Francie.
2.- 7.den: Ubytování v lyž. středisku La PLAGNE. Lehká etapa na rozježdění. Libovolné etapy s možností využití lanovek.
8. den: Libovolné etapy s možností využití lanovek. Závěrečný úklid a odjezd směr Praha.
9. den: Praha – příjezd kolem poledního.

 

Náročnost

Jak si kdo naloží. Možno využít několika lanovek k vyvezení i s kolem. Ale i sjezdy bývají záhul. Jinak ale záleží trochu i na počasí…

Kola

Výhrandě horské kolo s odpruženou vidlí. Extrem Tour nezajišťuje náhradní díly ani servis kol (sami máme málo). Nutné vybavení je: náhradní duše, lepení a pumpička. Neztratí se ani náhradní dráty a základní klíče. Určitě užijete zámek na kola a zadní svítilnu (blikačku). Na tomto zýjezdu je přilba povinností.

Doprava

Busem se speciálním cyklistickým vlekem. Doporučujeme velké tašky nebo výjimečně batohy, ale v žádném případě krosny s kovovou konstrukcí.

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích v patrových apartmánech pro 8 - 10 - 12 osob. Apartmán obsahuje 3, 4 nebo 5 dvoulůžkových pokojů (dle velikosti apart.), veliký obývací pokoj se sedací soupravou, TV, krbem…, jídelní kout a kompletně vybavenou kuchyň (sporák, trouba, mikrovlnka, lednice, myčka na nádobí, mrazák…). Počet koupelen a WC závisí na velikosti apartmánu – 2 až 4.

Strava

Bohaté večeře mezinárodní kuchyně přivezené z Čech. Snídaně a obědy z vlastních  či na místě nakoupených potravin.  Pivo je až do vyčerpání zásob za Kč.

Program

1. den: Ve 20,00 odjezd z Prahy přes Německo, Švýcarsko do Francie.
2.- 7.den: Ubytování v lyž. středisku La PLAGNE. Lehká etapa na rozježdění. Libovolné etapy s možností využití lanovek.
8. den: Libovolné etapy s možností využití lanovek. Závěrečný úklid a odjezd směr Praha.
9. den: Praha – příjezd kolem poledního.

Odjezd

13.7. 13 (sobota) v 22,00 z Prahy od stanice metra B – Radlická, ul. Kutvirtova. Nakládání kol od 21,00.

NÁSTUPNÍ MÍSTA: Možnost nástupu po trase Praha - – Plzeň – Rozvadov dle dohody. Svoz z různých míst republiky rádi zajistíme naším mikrobusem s cyklo-vlekem dle možností a dohody - oproti příplatku.

Příjezd

21.7. 13 (neděle) v dopoledních hodinách tamtéž.

Cena obsahuje

Veškerá doprava osob a kol, 6x ubytování v apartmánech ve 2-lůžkových pokojích, 6x večeře, cestovní pojištění, pojištění proti úpadku CK, dálniční a jiné poplatky,

Cena neobsahuje

Strava krom večeří, víno, vstupy a lanovky.


Tento zájezd je na vyžádání.

Kontaktujte nás!

Zeptejte se

Máte k tomuto zájezdu nějaký dotaz? Napište nám! (anebo nám zavolejte na 731 018 159)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.