Reference

HOLANDSKO NA LODI A NA KOLE 2014

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za zájezd na kole i na lodi -Holandsko střed v termínu od 31.7-09.08. 2014. Zájezd se nám moc líbil, kapitán lodi Martin Mrázek má náš obdiv co se týče manipulace s lodí,  organizace, vysvětlení tras atd. Lucka nás vzorně krmila,takže jak jste psali v prezentaci zájezdu,určitě jsme nezhubly.Co se týká dopravy ta byla též vzorná a příjemná.Prostě zájezd samé superlativa. Díky

S pozdravem  Lenka Lesařová a Pepa Kalousek

HOLANDSKO NA LODI A NA KOLE i koloběžce 2016

Zdravíme Láďu a Markétku,

byli jsme s Vámi na zájezdu Holandsko na lodi a na kole v termínu od 14.7.2016 do 23.7.2016.

Poznávací znamení - koloběžky :) a Ústí nad Labem.

Skutečně super, pro nás koloběžkáře jak dělaný, já měla jenom problém vstávat, ale to je jiná ... :)

Doporučuji tento typ zájezdu zpropagovat mezi koloběžkařema.

Lenka + Libor + Kuba Plzákovi

HOLANDSKO – NA LODI A NA KOLE 2013

díky moc, bylo to supr, přijela jsem naprosto nadšená a to mám 5 násobnou zkušenost z kolodi v Chorvatsku, Holandsko mne nadchlo, jen ta doprava na místo mne vždy ničí :),

příští rok mám zálusk na Francii

přeji ať se Vám daří

Petra Dörflerová

Byla to moc prima dovolená a celkově moc děkujeme. Organizace odjezdů, pobyt, jídlo 
vše naprosto skvělé. Kapitán
     nám ve všem vyšel maximálně vstříc a zároveň i jeho žena, která nám chystala jídla. 
Oba byli naprosto báječní a jsme spokojeni, že jsme s takovou posádkou mohli trávit 
dovolenou.
Ještě jednou díky.
Jana Fohlová
HOLANDSKO NA LODI A NA KOLE 2011
Byla to moc prima dovolená a celkově moc děkujeme. Organizace odjezdů, pobyt, jídlo vše naprosto skvělé.
Kapitán nám ve všem vyšel maximálně vstříc a zároveň i jeho žena, která nám chystala jídla. 
Oba byli naprosto báječní a jsme spokojeni, že jsme s takovou posádkou mohli trávit dovolenou.
Ještě jednou díky.
Jana Fohlová

GRAN CANARIA NA KOLE - duben 2016

Ahojte,

dakujem. Rada spominam na Grand Canary s Vami.  Dopisala som hodnotenie dolu.

- ubytování: Nemalo chybu, cista izba, poholdna postel, priestorne miestnosti, balkon s vyhladom na more s ozvucenim :-),

- snídaně: jedla nadmieru a sampanske k ranajkam som zazila po prvykrat

- večeře: jedla nadmieru, 

- vedoucí zájezdu: vzorny, priatelsky, starostlivy, informoval dostatocne

- Lada fajn, vdaka. 😎

- cyklo-trasy: ako si kto vybral, ja bez bicykla - aj tak super, mala som vybornu spolocnicku Alenku - aj za tu Vam dakujem :-) 😃

- počasí :-):   akurat

Katarina Ostatnikova

HOLANDSKO NA LODI A NA KOLE - léto 2017

Ahoj ...

Na takovou dovolenou je těžké zapomenout - za mou osobu je to jednoduché - u tohoto zájezdu bych vše oznámkoval samými jedničkami.

Ovšem naprostá jednička byl kapitán (Váca), jehož nezapomenutelný průjezd kanály Utrechtu budil náš obdiv a ještě dlouho ho budit bude. Projet tam bez jediného doteku místy, kde po stranách lodi zbývaly centimetry ... to je prostě fantazie.
Že vždy kotvil (a nás vysadil) tam, kde slíbil a že se vůbec tak perfektně "vyznal" - to jsme brali málem jako samozřejmost. I když to samozřejmé nebylo ... :-) Na všechno dokázal odpovědět a o všem nás informovat ... další plus.

Mapy a trasy - po večerním "briefingu" jsme vše bez problému projeli a neztratili se nikdy. Když jsme si zvykli na poněkud netradiční značení cyklotras (a začali ho oceňovat), neměli jsme nikdy problém.

Jídlo a ubytování naprosto na výši. Kuchařka Maruška milá a vstřícná, jídlo vždy včas a ... no nebylo mu co vytknout. Trochu nás zaskočilo - jako národ pivařů - že byl někdy problém najít cestou něco jako hospodu a dát si jedno točené. Ale to je spíš legrace, bez toho se taky lze obejít. A na palubě lodi bylo piva dost, vždy chlazeného.

Doprava tam a zpět hladká, příjemná, bezproblémová ... zvláště jsme ocenili možnost nalodění v místě bydliště. Markéta jela úžasně citlivě a plynule, takže jsme dojeli na místo odpočatí a vyspalí.

Počasí nám přálo, vlastně jsme ani nezmokli. A co jsme ocenili opravdu moc - systém komunikací pro cyklisty a naprosto nevídaná ohleduplnost motoristů k cyklistům. A také kvalita vozovek a cest - člověk si po návratu k nám připadal jako někde v Kongu. :-(

O CK jsem se dozvěděl od naší kamarádky, která nám tento tip dala. Zrovna o víkendu jsme probírali, kam a jak příště - docela by se nám líbilo takovou lodí navštívit (jižní) Francii. Ale je nás deset ...

Mějte se moc hezky a díky za úžasnou dovolenou
Jiří Lapáček

HOLANDSKO NA LODI A NA KOLE srpen 2014

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za zájezd na kole i na lodi -Holandsko střed v termínu od 31.7-09.08. 2014. Zájezd se nám moc líbil, kapitán lodi Martin Mrázek má náš obdiv co se týče manipulace s lodí,  organizace, vysvětlení tras atd. Lucka nás vzorně krmila,takže jak jste psali v prezentaci zájezdu,určitě jsme nezhubly.Co se týká dopravy ta byla též vzorná a příjemná.Prostě zájezd samé superlativa. Díky

Hana Sládková z Vrchlabí

HOLANDSKO – s kolem a z lodi – 2014

Když pomineme větrné počasí, byla to nejkrásnější dovolená, jakou jsme v posledních letech zažili. Pohodlné kajuty, výborné snídaně i večeře, super kapitán a kuchař v jedné osobě (MARTIN), připravené etapy a výborné vytištěné barevné mapy atd atd. Co nebylo v tištěných průvodcích, to nám ochotně kapitán vyložil a vysvětlil. Vlastně na nás zbylo jen šlapání na kole a užívání si krásného HOLANDSKA.

Jana s Edou z Olomouce

KORSIKA NA KOLE - jaro 2016

Po 5-ti letech se mi opět splnilo zajet si na krásnou Korsiku. Nesměle jsem zavolala do Extrem Touru s prosbou jet v květnu, kdy vše kvete a voní na Korsiku. Markéta Lomská mi vyšla velice vstříc. A tak jsme doladili termín, a já doplnila skupinu účastníku. Byla nás akorát parta 16-ti cyklistů pro malý bus.

Zájezd byl dokonalost sama. Každé ráno jsme u busu dostali denní plán trasy s mapkou našeho cíle. Cestou jsme podle mapy mohli navštívit místa, která nám byla doporučena. Zastavit se na kafíčko :-). Markéta na trase vždy počkala na předem určeném místě, kdybychom cokoli potřebovali. Nikdy se nestalo, že bychom jí minuli, nebo nenašli. Bylo to velmi příjemné.

A co se týče jídla, Markéta nás přímo rozmazlila. Připravila nám luxusní grilovací večer s ochutnávkou několika druhů ryb. Ochutnávkou místních vín a sýrů. Myslím, že známkovat nemusím, vše bylo na jedničku.

Děkuji ti Markétko,

Petr a Lucie Beroušci

KORSIKA NA KOLE - květen 2016

Ahoj,

Korsika s Markétou byla senzační, oznámkovala bych vše jedničkou - včetně volby tras, na Korsice jsem byla již potřetí, takže mohu srovnávat. Vedoucí zaslouží jedničku s hvězdičkou :-)

Byl to můj první zájezd s Extrem Tourem na doporučení kamarádů, o tom, kam bychom rádi příště, se musíme ještě poradit - hlavně když to bude zase pro naši 16člennou skupinku a s Markétou!

Míla Hrdličková

KORSIKA – 2014

Po mnoha letech jsem zase jel s Extrem Tourem a zase na Korsiku. Tento krásný ostrov se za těch 12 let skoro nezměnil, zato služby CK EXTREM TOUR byly zase o krůček blíž k dokonalosti. Člověk se holt musí smířit s tím, že denně staví a bourá stan – chceš-li ale poznat na kole celou Korsiku, jinak to prostě nejde. Cílová místa včetně kempů byla vybírána velmi dobře, takže etapy nebyly extrémní, ale také žádná flákárna. Viděli jsme toho moc a o malinko míň jsme toho najezdili na kole. Nelze nepoděkovat řidičům (Matěj a Fíša -ten řídil už před 12 lety) a hlavně Markétě, vedoucí zájezdu. Jen tak dál, držím palce.

Pepa Erban


KALÁBRIE NA KOLE - letecky 2016

Ahoj Markéto a Láďo,

myslím, že nemusím známkovat, všechno bylo na jedničku!  

Díky za Tvojí péči (i při opravě píchlých duší). Půjčení kol bylo taky super.

Těším se na příště. Mějte se!
A. Drvotová

KALÁBRIE NA KOLE - letecky - 2016

Ahoj Marki,

děkujeme za příjemnou dovolenou :-). Oceňuji pomoc a konzultace ohledně naší premiérové přepravy kol letadlem.

Celkově opravdu spokojenost a těšíme se, pokud budeme zdraví, s Vámi zase v příštím roce.

Srdečně zdraví Věra a Otta

HOLANDSKO NA LODI A NA KOLE - SEVER 2016

Markéto a Láďo,
zdravím vás a děkuji za lákavé nabídky cyklozájezdů, které zvážíme. Vzpomínám na putování po klidném, pohodovém Frísku, skvělou partu lidí a pobyt na lodi.Celá oblast je zajímavá mimo jiné ,, ornitologicky", což by chtělo uvést do katalogu. Chyběl mi dalekohled.
Mějte se krásně a buďte zdrávi!
S pozdravem 

Ludmila

EUROSEDLA NA KOLE 2012

Vážení Ládˇo a Markéto Lomští,

     Letošní Eurosedla hodnotím nesmírně pozitivně. Není skoro nic co bych mohl vytýkat. Řidič byl ochotný. Sestava cyklistů z velké části pro mne známá - tudíž dobří cyklisté, kteří měli zájem jezdit. Počasí bylo výborné. Mapově bylo vše dobře připravené a kemp jsem vždy našel. Vždy oceňuji, když jsou varianty těžší a lehčí, což bylo. Nebylo tam ani to, že by se večer někdo opíjel a rušil ostatní. Většinou to byli opravdu cyklisté, kteří chtěli něco poznat. Byl jsem poněkolikáté na Eurosedlech a vždy jsem byl spokojen. Překvapuje mě, že nebyl naplněn tak atraktivní cyklozájezd.

Jindra Synovec

BURGUNDSKO - CESTA VÍNA 2013

Milá Markétko!

Protože jsem žádný dotazník neobdržel, píšu Ti své připomínky tímto způsobem.

Klady: Vedoucí zájezdu byl výborně připraven! Nejen že byly k dispozici mapy, ale i rady kde, co a jak. - Obrovský pokrok!

Nedostatky:

1) Falešná reklama - Vedoucí zájezdu tvrdil, že jste jediná cestovní kancelář, která pro své zákazníky na zájezdech zajišťuje křesla. Přehnaně! Jak si vysvětlit, že křesla praskala ve švech i v konstrukci, když mají nosnost 103, 27 kg a například já vážím 125 kg?! A takových nadnosných bylo na zájezdu víc.

2) Za ta léta jsem si už zvykl na poněkud drsnější mluvu pana vedoucího Ládi, ale tentokrát mi svým zněžnělým oslovením "Ty čuramedáne" vyrazil dech. Za prvé nevím, co to znamená, za druhé mě to uráží!

Na ostatní připomínky si už nemohu vzpomenout, ani na kladné, ani na záporné.

Věřím, že jsem neztratil v cestovní kanceláři Extremtour příznivce, jako já neztratil přízeň vůči ní.

Zdraví a pěkné babí léto přeje

František Kolář

BURGUNDSKO – NA LODI A NA KOLE – 2014

Měly jsme trochu strach, že to bude nuda. Program byl ale dokonale připravenej a vyhovoval horším i lepším cyklistům. Ať se jezdilo podél kanálu či mezi vinicemi se zralým vínem, bylo vždy na co koukat. O úžasných večeřích po cykloetapě je u Extrem Touru zbytečné mluvit. Vždycky na jejich zájezdech přiberem 3 kila. Markétko, pro pětapadesátiletou bábu je půlka grilovaného kuřete skutečně trochu moc. Máš pravdu, nemuseli jsme to dojídat, ale to nedá a nesluší.

Hanka s Helenou

BRETAŇ NA LODI A NA KOLE - červenec 2016

Ahoj Markéto,

dovolená připravená vaší cestovní kanceláří byla opět skvělá! Užili jsme si hlavně pohodu a klid oblasti Bretaně, která je v podstatě naprosto stranou turistického ruchu. Oba kapitáni , Ty i Rambo jste byli úžasní, pohodáři a Tvoje večeře (i díky Tvému tatínkovi) opět prostě neměly chybu. Už pomalu plánujeme, kam s vámi pojedeme příště!

Užijte si v pohodě zbytek dovolenkové sezóny a v zimě naplánujte zase další zajímavé cesty!

Bláža a Radek Markovi

AZUROVÉ POBŘEŽÍ A HORNÍ PROVENCE NA KOLE 2013

Ahoj všem co mají rádi cyklistiku!
Loni jsme chtěli naši dovolenou strávit tak trochu v pohybu a ne se jen válet u moře a přejídat se.Na doporučení jsme vyhledali CK Extrem Tour a pak jen vybrali lokalitu která by se nám líbila.
Zvítězilo Azurové pobřeží a Horní Provence.
Po emailech jsme vyřídili veškerou agendu(což bylo úplně super, žádný návštěvy na pobočce CK atd., vše z pohodlí domova) a těšili jsme se až přijde den odjezdu.
Hurá je to tu!!!
Vše klapalo jako hodinky, naložili jsme do autobusu kola a už se jelo. Druhý den jsme byli na místě a hned jsme si mohli sednout na kolo a vyzkoušet první jízdu již do daného místa(kempu) kde jsme měli nocovat. Byla to paráda, krásné počasí, super lidičky se kterýma jsme se seznámili cestou v autobuse a nádherné scenérie které jsme ze sedla kola míjeli.Byli jsme nadšeni.
Když jsme dojeli do cíle už na nás čekal v kempu autobus s našimi věcmi tak už jsme jen postavili stan a navečír jsme šli posedět k ohni s ostatními učastníky zájezdu a na grilovačku na kterou jsme byli pozváni od našeho vedoucího a zároveň majitele CK.
Moc se nám to líbilo :-) díky.
Každé ráno jsme dostali u autobusu denní plán s mapkou našeho cíle, probrali jsme společně co by se dalo a co naopak nedalo ještě kde cestou vidět a vyrazili jsme.
Mohli jsme jezdit buď s ostatními nebo jen sólo sami dva podle toho jak jsme měli chuť.
Cestou jsme podle mapy navštívili doporučená místa, kde bylo co k vidění, občas zastavili u vody a hodili koupačku, někdy jsme si sami podle mapy našli trasu která se nám zdála být pro nás lepší - prostě lážo plážo projíždíme krásnou krajinou jak se nám chce a víme že v cíli na nás čeká autobus s našimi lidmi.
Řidiči (taky moc suprový lidičky který obdivuju za to co všechno museli tím velikým autobusem sjet), kdykoliv jsme potřebovali byli k dispozici hned u autobusu. Nikdy se nám nestalo že by tam nebyli a museli jsme čekat.
Jinak co se týče jídla jsme si každý den koupili něco v obchodech co byli v místě kempu a obědy jako takový jsme řešili cestou na kole. Měli jsme i možnost si každý den objednat bagety přímo v kempu a ráno byli vždycky čerstvoučký a někdy ještě teplý. Řešilo se to tak že jeden z nás oběhl ostatní kdo kolik chce, pak je objednal, ráno si je vyzvednul (zaplatil je) a pak je prodával našim lidem tak jak si je objednali. To bylo taky dobře vymyšlený. Nebo jsme měli taky možnost si u autobusu něco uvařit (pytlikajdy atd.) na vařičích který jsme měli k dispozici i s vodou co se vozila na návěsu.
Prostě jedním slovem parááááda a za vše dávám velkou 1 a všem díky za krásně strávenou dovolenou.

J. Košťáková a M. Petr

RAKOUSKÁ JEZERA - léto 2017

Nazdar Láďo a Markéto,

na vaše dotazy ohledně naší spokojenosti s zájezdem do Salzburska můžeme s Helenou jen stručně říct, ře byl bezvadný a že jsme oba byli maximálně spokojeni. Jak co do organizace, programu, ubytování a tebe nejen jako kuchaře. Počasí při návratu do Prahy jste ovlivnit nemohli. Už dávno jsme uschnuli. Pokud nám tělo bude ještě sloužit, rádi s vámi zase někam pojedeme.

Pozdravujeme

Helena a Michal Illnerovi

BURGUNDSKO NA LODI A NA KOLE 2014

Dobrý den,nemusím jednotlivě známkovat,celé Burgundsko by dostalo 1 s hvězdičkou. Byla to velmi příjemná dovolená, inspirovala jsem se u kamarádky, která už s vámi jela 2x.Všechno klapalo, jídlo skvělé, trasy promyšlené, dobře značené, kapitán Jirka ochotný a skvěle vykrajoval vajíčka, vyložený estét. Další výhoda-malý kolektiv. Takže, snad mi to vyjde i příští rok a třeba budou i anglické kanály?S pozdravem, 

Milena Borovičková

CANAL DU MIDI - září 2013

Ahoj, Markéto a Láďo,

jménem všech účastníků vám děkuji za bezvadně fungující zájezd. Řidič, kapitán a kuchař v jedné osobě byl profesionál, obstál ve všech funkcích a byl nám rádcem při úpravě tras  tak, aby vyhovovaly naší fyzické kondici. Jídlo připravené tebou, Láďo, sklidilo každý den ovace. Mile nás překvapilo, jak Markéta dokázala zajistit, aby se zapomenuté hodinky na pokoji F1 dostaly opět ke své majitelce. Prostě samá chvála. Budeme-li v budoucnu mít chuť a dostatek sil prožít zajímavou dovolenou, tak jenom s vaší CK.

Jarda Maděra


ELBA NA KOLE 2015

Dobrý den, Markét,

snad se na mě nebudete zlobit, ale vyplňování dotazníků nepatří mezi mé oblíbené činnosti.

Shrnula bych to jen do prosté věty: Bylo tam skvěle!

A moc děkuji za video od Zbyška, jak to vidím, hned bych se tam vrátila...

Na Extrem Tour určitě nezpomenu ani při výběru dovolené v příštím roce :-)

Mějte se moc hezky! 

Veronika E.

EUROSEDLA – 2014

No tys nám Láďo tentokrát dal pěkně zahulit. Normálně bejvaj sedla hodně náročný, ale tohle bylo zatím to nejtěžší. To ale nevadí – bylo to zase super. Už se moc s dědkama těšíme na PYRENEJE v roce 2015. Dej nám Láďo včas vědět, ještě jsme na sedlech nechyběli.

Karel a dědci

ELBA NA KOLE s jógou - podzim 2016

Naprostou dokonalé! Už jsem tu byla podruhé a ještě lepší než poprvé. Cesta v pohodě. Tentokrát nám tedy neujel trajekt, takže méně dobrodružstvíJ

Ubytování v kempu je luxusní, blízkost moře dokonalá, naplánování denních programů doladěné. Nejhezčí den byl ten, kdy jsme si dali výstup na horu a pak jeli zpět na kole po západním pobřeží. Obecně musím říct, že se mi líbí kombinování kola s dalšími aktivitami. Nálada celé skupiny byla velice pozitivní.

Držím vás palce, ať se vám v dnešní konkurenční době daří a já jsem moc ráda, že jsteJ

 

Monika Čiperová

DÁNSKO NA KOLE - léto 2016

Cyklo návštěva Dánska pro mě byla moc zajímavá. Cesta tam byla překvapivě v pohodě, zastávky příjemné a s dostatečnou četností. Naplánování tras a ubytování se mi líbilo. Příjemně mě překvapilo i Dánsko, vezly jsme s sebou jídlo a pak jsme ho vezly zase zpátky, protože jsme prakticky denně někde jedly nějaké ryby za rozumnou cenu. Ježdění na kole bylo hodně snadné, vzhledem k rovinatému terénu. Pro mě má zájezd obrovský význam i proto, že jsem si uvědomila, že já mám možná radši kopcovitou krajinu - ten „dokopec“ mi sice mnohokrát dává zabrat a trochu ho nenávidím..ale pak ten sjezd zase stojí zatoJ

Držím vám palce, ať se vám v dnešní konkurenční době daří a já jsem moc ráda, že jste

Monika Čiperová

DÁNSKO NA KOLE - srpen 2016

Jela jsem po letech s Extrem Tourem na zájezd Dánsko na kole. Časy se změnily, jezdí se mikrobusem, který je ale vcelku pohodlnný a menší skupinka pasažérů má své výhody. Země mě nadchla svou jedinečnou přírodou, atmosférou, krajinou,i lidmi, vším. Cestovní servis byl dobře zajištěn rázovitým panem vedoucím, jež o své ovečky pečuje s enthusiasmem, temperamentem a vervou sobě vlastní. Zručně nás přepravil na místo činu i zpět, kempy byly fajn a u moře, brífinky veselé a grilovačka zodpovědná! Líbilo se mi to moc a velmi bych si přála na příští rok zas nějakou severskou nabídku - neb netřeba přepouštět tradiční klienty nekalé konkurenci, viďte, pane vedoucí ;)? A já bych taky radši zas do Extrémího mikrobusku ;)! díky, 

Jitka Bojanovská

KORSIKA NA KOLE - 05/2016

Zdravím a současně hlásím, že Korsika při mé druhé návštěvě byla opět úžasná a časem ji ráda projedu znovu. Tento nádherný ostrov, který má snad všechno (hory, moře, řeky, tůně, starobylá města, vesničky, rozmanitou floru, faunu, výborná vína... ), stoji za opakovanou návštěvu.

Též se skláním před vedoucí a řidičkou zájezdu v jedné osobě - před Markétou. Neztrácejíce svůj ženský půvab strčí nejednoho chlapa do kapsy ;-)

Fotky z Korsiky postupně ukládám na své "rajče"- stačí kliknout a vybrat na: http://harmiva.rajce.idnes.cz/

Tak někdy naviděnou. Iva Harm.

KORSIKA NA KOLE - jaro 2017

Skol Láďo a Markéto,

z jarní Korsiky jsme všichni úplně nadšeni. Líbil se nám autobus, vlek i řidiči, taky trasy a poskytnuté materiály, počasí a kempy neovlivníte, ale já jsem byl spokojený, program včetně dvou grilování a odpočinkového dnu v Bonifaciu byl perfektní. Moc vám děkujeme za přátelskou atmosféru a poklidnou organizaci a taky se omlouváme za to slovíčko, které se tak v naší skupině rozšířilo (už jsme našli původce a zp... ho v pátek při tankové plzni u nás na Hvězdě...). Tím pádem se téměř kompletní skupina hlásíme na podzimní Černou Horu 2018 v druhé polovině září, program, délka i cena viz. váš web nám vyhovuje a už se moc těšíme.

Úspěšnou sezonu a brzy naviděnou. Mirek a spol.

TOSKÁNSKO NA KOLE - srpen 2017

Ahoj Markéto, zdravím z Krkonoš a posílám mnoho pozdravů . Co napsat k hodnocení zájezdu při kterém jste naši dívčí skupině ve všem vyhověli. Nebudu se rozepisovat k jednotlivým bodům jelikož bych psala jen samé jedničky s hvězdičkou. Píšu jen za sebe jelikož jsou kamarádky dospělé a jistě každá připíše pár řádků . Já jsem se na zájezd moc těšila, myslela jsem si že to bude krásná dovolená ale nebyla .Byla totiž překrásná. Nemám co bych vytkla ať už k dopravě,-skláním se až k zemi před tvými schopnostmi s autobusem a vlekem, vařením-vše bylo exluzivní, trasy vyhovující,počasí jak má být. Moře nebylo podle mých představ ale nevadí bylo teplé a nepřijely jsme se válet k vodě. Informačních materiálů byl dostatek. zkrátka samá superlativa.  

S Vaší Ck jsem byla potřetí, první byl objednán od CK Trip,  druhý už od Vás.

Kam příště ? Nebudeš tomu věřit ,sešly jsme se o víkendu u Miri v Novém Městě  už se nám stýskalo a chlapi odjeli na jachtu . Zatím nepadl žádný návrh abychom se shodly. neva ještě je čas ..

Ještě se sluší moc poděkovat za zájezd do Sienny ....uznávám za to si nic nekoupíš, jsme ti zavázáni do budoucna. Díky.

Tak to je snad vše, posílám v příloze pár foteček  měj se krásně ať se ti daří.

S přáním mnoha příjemných dnů, s pozdravem 

Hana sládková

TOSKÁNSKO NA KOLE - jaro 2016

Ahoj Láďo

vyplňovat celý dotazník nebudu - vše za 1*

jen to počasí - občas trochu větrno (zlepšit, zařídit spoluprací se Sv. Petrem)

osobní poznámky:

Musím se Vám přiznat, že při rozhodování o účasti na zájezdu měla velkou váhu polopenze (představa místních dobrůtek a specialit). Po zjištění na místě, že strava bude z českých surovin trochu deziluze. Ale naštěstí CK zajistila „dost dobrýho“ kuchaře (hláška mojí snachy). Takže naprostá spokojenost.

Velkým pozitivem byla bezva parta, i to je zásluha CK, která na sebe nabaluje kvalitní lidi. Plus body za výborného kytaristu a zpěváka Martina. Úžasná taky byla zástupkyně ředitele školy, která si sama šla stoupnout ke dřezu a myla nádobí.

Krásně zafungovala geriatrická parta při výchově mladé generace, neustále užívající placičky (chytrého mobilu), bez zájmu o další účastníky. Ke konci zájezdu se již všichni zapojili, uklízeli po sobě ze stolu plechovky od piva... :-)

Tak se dědek vykecal. Mějte se, ať se daří.

Váš vděčný klient Jirka Suchý

TOSKÁNSKO NA KOLE - léto 2017

Ahoj Markéto,

posílám vyplněný dotazník. Vím, že na vysvědčení se hvězdičky neuvádí, ale mi to nedalo. Vše bylo skvělé, připravenost map a trasy vynikající. Už jsem v Toskánsku byla, ale v jiné oblasti, s jinou "cestovkou" - taková naší místní . To se nedá srovnat. Všude Vás doporučím.
Samé superlativy.

Jana Krejčí

SICÍLIE 55+ na kole 2013

je to zase jeden z Vašich povedených zájezdů. Vím, že je to dané hlavně zkušeností, ale asi taky máte „šťastnou“ ruku. Dost jsem se obával, že akce 55+ bude možná otravná, vím jak se naši vrstevníci chovají a co jim všechno vadí. Ale zase jsem se už poněkolikáté přesvědčil, že to pro aktivní lidi neplatí (nehledě na to, že tam bylo plno lidí podstatně mladších, což je príma kombinace). Má to svojí logiku a dokonce si myslím, že tohle je jedna z Vašich cest směřující k získání nové klientely. Tito aktivní lidé mají čas a vím, že i peníze. I kdyby té populace bylo 10%, tak to bude pěkné číslo a do budoucna bude narůstat.

Už by pro nás bylo dneska asi obtížnější, jezdit klasické zájezdy z místa A do místa B s časovým limitem navíc.

Láďa a Alena Gruntovi

SARDINIE NA KOLE - letecky 2016

Dobrý den Markéto a Láďo.

Prožili jsme na Sardinii báječnou aktivní dovolenou na kolech, jejichž zapůjčení jste nám perfektně zajistili. Výletové počasí jste zvládli také objednat, prostě nechybělo nám zhola nic.

Absolutní jedničku s hvězdičkou dáváme za ubytování a za „all inclusive“ večeře. Ocenili jsme pravidelné večerní sešlosti, na nichž Láďa i ostatní účastníci sdíleli zkušenosti a dávali podněty pro další výlety. Podkladové mapy od Ládi byly dost dobré a přehledné, i když do mobilu stažená Itálie z Mapy.cz byla ještě podrobnější a všem ji doporučuji.

Podnikli jsme individuálně (zapůjčené auto, zakoupený trajekt) jednodenní výlet na Korsiku do Bonifacia. V hotelu bohužel nebyly dostupné informace o časech odplutí trajektů obou společností (Blue Navy a Moby Lines), dohledání na internetu se nám také plně nezdařilo. Na nádherné Bonifacio doporučujeme vyhradit celý den (trajekty tam v 9:00 nebo 10:00 a zpět v 15:30 nebo 17:00).   

Pokud bych směl něco vytknout, pak jen trochu tápání na letišti v Olbii před transferem autobusem. Chyběla nám informace, že nás zastřešuje jistá Quality tour, na jejímž seznamu jsme se k našemu překvapení ocitli. Lokální slovenská delegátka pracující pro Quality tour (a nic netušící o Extrem tour – byli jsme pro ni jen ti cyklisti) byla velmi příjemná dáma a poskytla i v omezeném čase hodně zajímavých informací o Sardinii i Itálii.

S Extrem Tour jsme byli před lety v Holandsku na lodi, které velela Markéta (díra v lodi a částečně zatopené podpalubí). To jsme byli s partou a odrostlou mládeží, měli jsme vlastní kola. I tehdy se nám s Vámi líbilo a sledovali jsme Vaše nabídky, až nás oslovila právě Sardinie a slušná cena.   

Děkujeme za skvělý zájezd do mimořádně zajímavé lokality a budeme se těšit na další příležitost k aktivní dovolené.

Spokojení účastníci zájezdu Míla a Vlaďka Fridrichovi

SARDINIE NA KOLE - letecky do hotelu - PODZIM 2016

Ahoj Markéto!

Sedím doma u PC a nadávám na počasí. Když jsme se docela nedávno váleli na sluníčku u Tyrkysového moře, koupali se v ideálně teplé vodě, baštili skvělou zmtzlinu v Báia Sardinia a hlavně jezdili na kolech křížem-krážem po severním cípu Sardinie, hlásila nám dcera, že je i doma v Čechách pěkně teplíčko, jakoby léto ani nekončilo. No a druhý den po našem návratu domů začal ani ne tak říjen, jako rovnou listopad :-(  I proto se ve vzpomínkách se Zuzkou stále vracíme o 14 dní zpět a pokaždé si jen povzdychneme: "Ach jo, byla to paráda! "

Tak ahoj, měj se fajn, ať se daří vašemu podnikání - a třeba ještě někdy nashledanou!

Zuzka a Saša Klimešovi

TOSKÁNSKO NA KOLE - jaro 2017

Ahoj

Ráda si najdu chvilku, abych pochválila naprosto vše na tomto zájezdu.

Protože, to bylo naprosto perfektní, tak se nebudu zdržovat bodováním jednotlivých kategorií a dám rovnou  velikou 1 s velikou hvězdičkou.

Nejsme asi typičtí účastníci vaši cyklozájezdů, vyrážíme tak k 11:00, nespěcháme, kocháme se, stavíme v hospůdkách a tak jsme si trasy přiměřeně přizpůsobovali . Vše doporučené jsme ale navštívili a moc jsme si to užívali.

Zájezd to byl první , vybraný na internetu a doufám, že ne poslední.

Kam by to mělo být příště se ještě neví. Jde o skupinové rozhodnutí, a to musí dozrát.

Ještě jednou moc díky (i Honzovi)

Zuzana Březinová

TOSKÁNSKO NA KOLE - podzim 2016

Tím, že jsme byli poprvé s Vaší cestovkou, jsem něměl žádná očekávání. Napsat tedy, že má očekávání byla splněna by nebylo přesné. S žádnou jinou cestovkou jsem nikde nebyl již mnoho let, nemám tedy s čím srovnávat. Nicméně už to, že zájezd měl započít v 16:00 nakládáním kol a mikrobus s vlekem dorazil chvíli před 16 hodinou, hodnotím velmi pozitivně. Vše další se odvíjelo ve stejném duchu. Časy odjezdů, příjezdů a všechny ostatní byly naprosto přesné. Ke stravě nemám žádné výhrady, je vidět, že to máte promyšlené. Zájezd vedl Láda. Má velké znalosti jak ohledně míst, která jsme navštívili, tak i znalosti o okolí místa pobytu. Celkově nemohu než chválit. S čistým svědomím Vás mohu doporučit svým přátelům, což jsem již v několika případech učinil a budu v tom pokračovat i nadále.

Hezký den Pavel Herško

TOSKÁNSKO NA KOLE - květen 2013

Díky za bezva zájezd,

na vysvědčení dávám samé jedničky, vedoucímu Honzovi s hvězdičkou a zpáteční cestě s malým černým puntíkem, i když technické komplikace nepokazily celkový dojem z bezvadné dovolené.

Přes všechny kilometry a převýšení jsem neporušila 'pravidlo', že na vašich zájezdech se nehubne.

Mějte se hezky a ať máte stále hodně spokojených cyklistů.

S hezkým pozdravem

Ivana Paidarová

TOSKÁNSKO NA KOLE 10. - 19.5.13

Zájezd se mně i přátelům líbil, hlavně to jak byl pojatý (každý si jel na co měl), kuchyně výborná a Honza byl velkým přínosem tohoto zájezdu. V Toskánsku jsme už byli a bohužel tenkrát se průvodce nepovedl, takže tentokrát jsme si to vynahradili a opravdu pěkně užili. Cyklo-trasy byly velmi dobře vymyšlené, žádné stresování, abychom byli někde včas

Díky.

Olga Poloprutská

TOSKÁNSKO NA KOLE - září 2017

Milý Láďo, milá Markéto,

předevčírem jsme se vrátili ze zájezdu do Toskánska - a já bych chtěl za zájezd poděkovat. Neměl chybu! Byl dokonale připravený, zorganizovaný, farma v Castagnetu Carducci byla příjemným místem k pobytu, ubytování tam perfektní, vyšlo nám počasí, jídlo bylo výtečné (!), na jaké jsme na zájezdech s Extremtourem už zvyklí, informace o možných cyklotrasách včetně podrobných map stoprocentní, přístup řidiče Jirky i kuchaře (jeho jméno jsem bohužel zapomněl) k nám vstřícný, laskavý a kamarádský, využili jsme i možnosti zajet do Florencie, Sieny a Pisy atd. atd. Zkrátka byli jsme maximálně spokojení (a věřím, že i ostatní účastníci zájezdu). 

Přeju Vám, aby se Vám nadále dařilo a byli jste "šťastní, zdraví a veselí"!

 

Romek a Jana Hanákovi

TOSKÁNSKO NA KOLE - srpen 2017

Markétko, byla jsem s vámi poprvé a byla jsem nadšená. Cyklotratě byly pro mne dosti náročné, snad mohly být o něco kratší, ale zase bychom toho asi tolik neviděly. Budu muset více potrénovat. Nakonec jsem si program upravila dle svých možností. Smekám před Tebou, jak jsi brzy ráno s úsměvem připravovala snídaně, absolvovala všechny cyklovýlety a unavená, ale opět v naprosté pohodě, zase připravovala večeři. Jinak nám, které jsme se ten jeden den trhly, chyběly podrobnější mapy okolí. To je tak asi jediná připomínka. Ještě jednou Ti moc děkuji za pomoc při šlapání do toho stoupání poslední den, kdy jsi mě tlačila rukou do zad a tím mi pomáhala, abych ten úděsný kopec v tom vedru zvládla. Jsi jednička.

Taktéž moc děkuji za fakultativní výlet do Sienny. Budu se těšit na další zájezd s vámi. Přeji vám, ať se vám daří a ať máte mnoho tak spokojených klientů.

Bobina

TOSKÁNSKO NA KOLE - jaro 2017

Vše klasifikuji za jedna. Markéta je jedinečná a super. Řidička bezkonkurenční, ubytování bezvadné, strava senzační. Moc děkujeme za její citlivý přístup k potřebám a vrtochum důchodců.

Výlety kolní i busové nás nadchly. Byla to jedna z mých nejkrásnějších dovolených nejen zásluhou vaší cestovky ale i perfektní společnosti. Příšte pojedu i třeba na kraj světa.

Hanka

SARDINIE NA KOLE - jaro 2017

Ládo, jelikož ses nám na letišti v Praze ztratil, volíme tuto formu díků za krásné chvíle na Sardinii, za to, že díky Tobě vždy vše klaplo. Určitě se ještě uvidíme při jiné aktivitě, kterou budete pořádat a cestovku Extrem Tour budeme všude doporučovat. Přejeme hodně spokojených " účastníků zájezdu " a brzy naviděnou

Jana a Mirek Novákovi

RAKOUSKÁ JEZERA NA KOLE 2015

Milá Markéto,

Vděčně s účastnicemi zájezdu do Rakouska kolem jezer na těch pět dní vzpomínáme, přesto, že propršely.
Bylo to pěkné a Ty jsi byla skvělá. Především díky Tobě se všechno tak vyvedlo.
Ať se Ti daří dál!

Káťa Brabcová

KRÉTA NA KOLE - letecky s polopenzí 2014

Ahoj,

leteckou dopravu směrem tam nebudu hodnotit – nebyla vaše vina, že let z Prahy byl zrušen. S nastalou situací (byť komplikovanou) jste se vypořádali se ctí. Zbytek je jednoduchý – byli jsme zcela nadšeni, moc jsme si to užili, vše je za 1.

Tak zas někdy příště

Hanka a Láďa Duškovi

KRÉTA NA KOLE 2015 - podzim

Ahoj Marketo,

Byla jsem rozhodnuta hned pri ceste domu z Krety, ze vam napisu a moc podekuji za zajezd, od ktereho jsme necekali tak perfektni zorganizovani ve vsech oblastech. Nebudu davat znamky, za nas dva bylo vse nad ocekavani a radi se znovu zucastnime pristi rok v podobnem terminu na nektere Vasi akci. Perfektni byla i pesi turistika jako mala zmena. 

Jeste jednou diky, preji hodne dalsich povedenych zajezdu, Vam osobne energii a elan a na shledanou se tesi

Milena a Jarda Snajdrovi

KRÉTA NA KOLE - květen 2013

Dobrý den nebo ahoj Láďo,

cyklo-dovolená na Krétě s Vaší cestovkou byla pro nás úžasným zážitkem, byla to naše nejhezčí dovolená. Skupina neznámých lidí, kteří se stali přáteli. Personál, který se stal rodinou.Nahrálo tomu samozřejmě i počasí,útulné ubytování a vynikající jídlo.

Prostě děkuji...

Iveta Kubiczková

KRÉTA  - jaro 2014

Ahoj Extrémáci, takhle přátelskou atmosféru jsme ještě v žádném přímořském hotelu nezažili. Jídelna umístěná na břehu moře byla fakt super a o výborném řeckém jídle ani nemluvě. Mapy a připravené trasy na cyklovýlety byly velmi přiměřené. Kvitovali jsme, že nás Láďa hodil mikrobusem na začátek soutěsky Samaria. No prostě to bylo, jako vždy s EXTREM TOUREM, výborné a nekup to za ty prachy...

Soňa a Honza Bruncvíkovi

KORSIKA NA KOLE - květen 2016

A moc děkuji za krásný výlet ....fakt krása...a ty kopce,kterých jsem se trochu bála, jsem "dala", takže jsem si to dost užívala... i díky skvělé partě, Tobě - klidné a připravené průvodkyni a smekám před Tvoji řidičskou zdatností a výdrži !!!!!!

Díky, Alena

KRÉTA NA KOLE 5.-12.5.13

- Ubytování: 1 (moc pěkné, nebylo to moc veliké a navíc u moře - vydařilo se)

- Snídaně: 1 - bez chyby, výborné, stále na ně vzpomínáme

- Večeře: 1 - kdyby byly trochu méně chutné, aspoň by se člověk na noc tak nepřejedl - jinak ještě lepší než na Kypru, navíc velice milý personál

-      Vedoucí zájezdu: samozřejmě bez chyby J

-      Cyklo-trasy: pěkné - málo aut a pestrý terén , pravděpodobně nejvhodnější část ostrova pro kola.

-      Mapy: nakonec stačily, lepší se stejně nedají sehnat. Dobrý nápad, že každý nakreslí kde byl a tím se vlastně vytvoří okruhy.

-   Informační materiály: těch moc nebylo, ale to není tak důležité (každý má nějakého průvodce)

Doufám, že na příští rok vyjde ta turecká část Kypru.  Již se těším a mějte moc hezky a ještě jednou děkuji za moc pěkný zájezd.

Hanka Dvořáková

KRÉTA NA KOLE květen 2013

na úvod, než budete číst hodnocení - dovolenou na Krétě jsme nadšení. Užili jsme si jí, jak jsme nejlépe mohli a každému ji doporučujeme. Byla to naše první "letecká" dovolená, všechno pro nás bylo nové, tak jsme trošku "potřebovali vodit za ruku"... Markéto, děkuji za Váš skvělý přístup ještě před odletem.

Jana a Jarek Šipulovi

NEPÁL – TREK K EVERESTU 2012

Kdepak by mne napadlo, že se sem někdy dostanu. Škoda, že to ti dřívější, které jsme 99,99 procenty kdysi volili, zakazovali našim rodičům, kteří o tom také snili. Hory jsou to krásné svojí velikostí, tvary, kombinací vegetace, vody, kamenů a ledu. Jsou samozřejmě na světě hory líbeznější. Dobrá volba denních vzdáleností a výšek, žádný spěch, dost času na regeneraci. A hlavně: volnost osobního tempa na rozdíl od potkávaných skupin, které se pohybovaly v jednom hustém mnohohlavém zástupu, na povel foto, na povel oddech, možná i vyměšování. Počasí bylo super -asi jsme dobře točili modlitebními mlýnky, ale prý je tam takové počasí v tuto dobu pořád. Stále modro, oblaka pouze pro fotografování. Senzace!

Ivan Havlík

PYRENEJE NA KOLE 2015

Ahoj Lado, díky za krásná Pyrenejská sedla, počasí nám dalo zabrat, ale nám, co na to máme, to až tak nevadí. K řidičum se vyjadřovat nebudu - zkus zajistit ještě jednoho Matěje! Je to těžké, ale snad se ti to podaří. Jsem s tebou asi po nevímkolikáté, taky si kulový pamatuju - jsem na tom jako Ty. Těším se na naše setkání na vašem dalším cyklozájezdu!

„VŠUDE DOBŘE-TAK CO DOMA“  

Zdraví

Pepa Keprt

MEXIKO - listopad 2013

Ahoj Markéto a Láďo,

Tak jsem opět doma v realitě po návratu z Mexika. Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné - zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.
Moc díky za pomoc při zajišťování tohoto zájezdu a už přemýšlím, kam příště...

Mějte se fajn, zdraví

Stáňa Mikšová

MENORCA NA KOLE - jaro 2018

Stručné hodnocení zájezdu na Menorcu.
Vše bylo podle mého očekávání. Bezproblémová doprava, velmi kvalitní ubytování, strava chutná a ve velkém výběru, vedoucí zájezdu Slávek ochotný kdykoliv poradit i pomoci, Delfíni taky tak. Půjčená kola přímo skvělá, nic lepšího jsem ještě nezažil. Mapy byly dostačující, trasy zajímavé. S Extremem jsem byl již 4x a nevidím důvod, abych se nezúčastnil i někdy příště. Nabídka je vždy dost široká.

Ivo Hranický

KRÉTA NA KOLE říjen 2015

Ahoj Markéto, zájezd na Krétu se moc podařil, snad vše na jedničku.Vše vyšlo - i to počasí, které neovlivníte. Možná bych si představovala více místní stravy, ryb a krétské speciality. Byla to má první zkušenost s vámi a hned super!!! Díky také za pohodlné samostatné ubytování. Všechny vaše nabídky jsou lákavé, ráda bych příště s vámi zase někam jela, možná i na Mallorku, kam jezdí známí. Díky za milý a přívětivý přístup k nám - klientům. Nebývá to běžné vždy! Děkuji moc! 

Lída Rolečková

TOSKÁNSKO NA KOLE  jaro 2015

Dobrý den,

celý zájezd dopadl mnohem lépe, než jsem si představoval! Peněz jsem si sice vzal málo, ale bohatě mi to stačilo a celý zájezd byl jedna velká nádhera. Byl jsem, a stále ještě jsem nadšen, jedním slovem úžasné. všechno bylo skvělé, jídlem a ubytováním počínaje a jednotlivými doporučenými výlety konče. Byl to vlastně v mých 69 letech první výlet s cestovkou a asi ne poslední. Každé ráno jsem se těšil na jízdu na kole (nejsem cyklista) a každý večer jsem utahaný, najedený a náramně spokojený padl do postele a spal jako dudek. Vůbec jsem netušil co mě čeká, ale vše bylo zcela nad očekávání.

Tak děkuji a přeji hodně zdaru !!!

Pavel Koželuha

Skvělé cyklovýlety

S námi můžete skutečně všude.

Osobní přístup

A když budete chtít, dostaneme vás i na kopec.

Extrém pro pohodáře

Takovou pohodu můžete zažít i na kole

Velké zážitky a poznání

Není to zadarmo, ale stojí to zato.