Historie a současnost

Extrem Tour sice zní trochu drsně, ale skrývá se za ním rodinná pohodová agentura se sportovními zájezdy. Vítáme všechny, kterým "pobytovky" nic neříkají a svoji dovolenou si chtějí užít naplno s trochou námahy, poznání a s příjemnou partou.

Jak to děláme

Nečekejte od nás prohlídku města "za zdvihnutým deštníčkem" s kompletním výkladem o historii toho či onoho kamene. Rádi vám poradíme kam se zajít potěšit historií, kam přírodou, kde je jaká zajímavá galerie a muzeum a kde je dobré si sednout na sklenku vína a jen vnímat atmosféru a lidi kolem. Zbytek záleží jen na vás.

Od začátku sázíme na cykloturistiku a vysokohorskou turistiku. Letní program po Evropě se nám hezky roztáhl od dubna do října. Doplněno sem tam cestami do dalekých zemí a lyžováním ve francouzském Val Thorens, nezastavíme se celý rok :-). Nabídka cyklistiky se rozšířila z pár akcí na desítky destinací a vysokohorská turistika po Evropě z naší nabídky momentálně vymizela. Sami to nejsme schopni obsáhnout a tak spolupracujeme s partnerskými CK a my sami se stali cestovní agenturou. Stále ale vše zůstává v rodinném základu - táta s dcerou jako základ a parta externích průvodců jako doplněk.

Noclehy "na divoko", ač romantické a bez mantinelů kempových pravidel, ustoupily touze po teplé sprše a pohodlí v kempu, penzionu, hotelu… Dlouhé přesuny autobusem často vystřídaly letecké spoje, kdy jde vlastně o klasický pobytový zájezd s hotelem a polopenzí od zastřešující CK a my k tomu přidáváme cyklistickou náplň. Další zájezdy často pro menší skupinky 10-15 lidí se jezdí mikrobusem - ať už na obytnou loď, do penzionu či putovní záležitost z místa na místo... To hlavní se ale nezměnilo; cestovku máme proto, abychom se podívali do světa a spolu s vámi se těšili z poznávání cizích krajů. Všude dobře, tak co doma!

Extrem Tour vznikl roku 1992 (páni, to už je let!) a od té doby se mnohé změnilo. Není to tak dávno, co si jen málokdo zašel venku na večeři a co jsme si za týden ve Francii koupili jednu bagetu, abychom ji alespoň ochutnali, a jinak žvýkali celý týden "starej dobrej českej chleba". Naštěstí se všechno mění a kromě přírodních a historických krás jsou čím dál tím dostupnější i gurmánské specialitky. Záliby a chutě jsou různé a my se snažíme připravovat programy tak, aby si každý našel to své.

Pojeďte s námi a uvidíte,
Markéta a Láďa Lomských


Kontaktujte nás

Telefon: +420 731 018 159

Email: info@extremtour.cz

Sledujte nás na Facebooku


Napište nám