Historie a současnost

Extrem Tour sice zní trochu drsně, ale skrývá se za ním rodinná pohodová cestovka se sportovními zájezdy. Vítáme všechny, kterým "pobytovky" nic neříkají a svoji dovolenou si chtějí užít naplno s trochou námahy, poznání a s příjemnou partou.

Jak to děláme

Nečekejte od nás prohlídku města "za zdvihnutým deštníčkem" s kompletním výkladem o historii toho či onoho kamene. Rádi vám poradíme kam se zajít potěšit historií, kam přírodou, kde je jaká zajímavá galerie a muzeum a kde je dobré si sednout na sklenku vína a jen vnímat atmosféru a lidi kolem. Zbytek záleží jen na vás.

Od začátku sázíme na cykloturistiku a vysokohorskou turistiku. Letní program po Evropě jsme na jaře a na podzim doplnili cestami do dalekých zemí. Vozíme sympatické skupinky 10 -15 lidí. Nabídka cyklistiky se rozšířila z pár akcí na desítky destinací a vysokohorská turistika po Evropě z naší nabídky momentálně vymizela. Noclehy "na divoko", ač romantické a bez mantinelů kempových pravidel, ustoupily touze po teplé sprše a pohodlí v kempu… To hlavní se ale nezměnilo; cestovku máme proto, abychom se podívali do světa a spolu s vámi se těšili z poznávání cizích krajů. Všude dobře, tak co doma!

Extrem Tour vznikl roku 1992 (páni, to už je let!) a od té doby se mnohé změnilo. Není to tak dávno, co si jen málokdo zašel venku na večeři a co jsme si za týden ve Francii koupili jednu bagetu, abychom ji alespoň ochutnali, a jinak žvýkali celý týden "starej dobrej českej chleba". Naštěstí se všechno mění a kromě přírodních a historických krás jsou čím dál tím dostupnější i gurmánské specialitky. Záliby a chutě jsou různé a my se snažíme připravovat programy tak, aby si každý našel to své.

Pojeďte s námi a uvidíte,
Markéta a Láďa Lomských


Kontaktujte nás

Telefon: +420 731 018 159

Email: info@extremtour.cz

Sledujte nás na Facebooku


Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.