Dovolená Zámky na Loiře


Loira je nejdelší řeka ve Francii a měří úctyhodných 1013 km. V malebné oblasti řeky mezi městy Orléans a Angers se nachází něco, co obdivují lidé z celého světa – 120 zámků v goticko-renesančním stylu. Jde o místa radovánek a slavností středověkých šlechticů a dnešních romantiků.

Oblast zámků na Loiře je ve světě známá i jako poslední místo, kde např. spočinul renesanční génius Leonardo da Vinci nebo anglický král Richard Lví Srdce. Obdivovat tu můžete nádherné zahrady u zámku Villandry či monumentálnost zámku Chambord. A zkuste se schválně vymotat z největšího francouzského bludiště u zámku Valencay. Vydejte se do této neuvěřitelné krajiny s námi!

K městu Orléans se ještě sluší zmínit, že zde stojí také slavná gotická katedrála sv. Kříže, kde vitráže katedrály vyprávějí životní příběh Johanky z Arku. Mezi další známá města u řeky Loiry patří kulturní centra Nantes nebo Saint-Etienné.

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky

Zámky na Loiře na kole
Typ zájezdu:

Zámky na Loiře na kole

1.1 - 31.12.2018
Francie - Zámky na Loiře | Termíny a ceny pro rok 2018 se teprve připravují a budou k dispozici v průběhu listopadu. Pokud ale máte partu zájemců, rádi vám připravíme tuto akci na míru nebo se alespoň pokusíme vyjít vstříc termínem.   FRANCIE NA KOLE - ZÁMKY NA LOIŘE ... aktivní d
10 490,-
 

Skvělé cyklovýlety

S námi můžete skutečně všude.

Osobní přístup

A když budete chtít, dostaneme vás i na kopec.

Extrém pro pohodáře

Takovou pohodu můžete zažít i na kole

Velké zážitky a poznání

Není to zadarmo, ale stojí to zato.