Dovolená Normandie


Projíždět se po Normandii a nenarazit na nějakou z mnoha památek je docela těžké. Prim v kraji na severozápadě Francie hrají upomínky na období druhé světové války a vyloděním spojenecké armády. Proto zde najdete mnoho vojenských památek, hřbitovů a muzeí, které se vážou k této historické epoše.

Historie tu ožívá před očima, málokteré místo v Evropě má takovou atmosféru jako Normandie. A atmosféra se ještě více vybarví nad sklenkou jablečné pálenky Calvados.

K významným místům zde patří Hora sv. Michaela (Mont Saint-Michel), po Paříží druhý nejnavštěvovanější kulturní artikl Francie. Vypadá opravdu pohádkově – představte si hrad na skále a kolem dokola jen vodu. Hodně fotogenická záležitost, podobně jako město Caen, jehož hrad patří k těm největším v celé západní Evropě. Směrem na východ od něj se rozprostírají ulice Rouenu – zde byla upálená Johanka z Arku a slavný otec impresionismu Monet tu zvěčnil místní katedrálu.

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky

Bretaň + Normandie na...
Typ zájezdu:

Bretaň + Normandie na kole

6.9 - 16.9.2018
Francie - Bretaň | BRETAŇ + NORMANDIE NA KOLE -  FRANCIE ... aktivní dovolená s pohodlím bungalovů nebo romantikou pod stanem ... cykloturistika zvlněnou krajinou po klidných silničkách ... cyklozájezd na rozeklané pobřeží a vyloďovací pláže Tajemná Bretaň po
od 10 990,-
 
 
Normandie na kole
Typ zájezdu:

Normandie na kole

10.6 - 10.9.2018
Francie - Normandie | Tuto parádní akci rok 2018 sice neplánujeme, ale pokud ale máte partu zájemců, rádi se pokusíme ji vtěsnat do kalendáře. Pro 10-16 osob vám připravíme tuto akci na míru. NORMANDIE NA KOLE -  FRANCIE ... cyklozájezd nejen na vyloďovací pláže
od 10 490,-
 
 

Skvělé cyklovýlety

S námi můžete skutečně všude.

Osobní přístup

A když budete chtít, dostaneme vás i na kopec.

Extrém pro pohodáře

Takovou pohodu můžete zažít i na kole

Velké zážitky a poznání

Není to zadarmo, ale stojí to zato.