Dovolená Azurové pobřeží


Francouzská riviéra neboli Azurové pobřeží, to je nejen synonymum pohody na plážovém lehátku, ale také lokalita nabízející výlety po stopách četníků ze Saint-Tropez, na filmový festival v Cannes se světoznámými hvězdami nebo za krásami monackého knížectví.

Jen si to představte – projít se po nádherně teplé písčité pláži, sledovat odraz slunečních paprsků na hladině vzdouvajících se a zase klesajících vln průzračného Středozemního moře – to je důvod, proč se do tohoto regionu vydá ročně přes 14 milionů turistů. Největším městem Azurového pobřeží je Nice s nádhernou pobřežní promenádou a mnoha uměleckými muzei zaměřenými na moderní malířské směry.

Opomenout tu nelze ani jednu z posledních bašt evropské aristokracie – nedaleké Monacké knížectví. Najdeme zde jedinečné oceánografické muzeum.

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky

Azurové pobřeží a...
Typ zájezdu:

Azurové pobřeží a Horní Provence na kole

1.6 - 30.9.2018
Francie - Azurové pobřeží | Tuto parádní akci rok 2018 sice neplánujeme, ale pokud ale máte partu zájemců, rádi se pokusíme ji vtěsnat do kalendáře. Pro 10-16 osob vám připravíme tuto akci na míru. FRANCIE NA KOLE - AZUROVÉ POBŘEŽÍ A HORNÍ PROVENCE ... aktivní dovolená se sklenkou  ve
10 490,-
 

Skvělé cyklovýlety

S námi můžete skutečně všude.

Osobní přístup

A když budete chtít, dostaneme vás i na kopec.

Extrém pro pohodáře

Takovou pohodu můžete zažít i na kole

Velké zážitky a poznání

Není to zadarmo, ale stojí to zato.