Dovolená Skotsko


Nádherné a divoké přírodní scenérie , které berou dech! Mlha vznášející se nad ruinami hradů a rašelinový charakter ve sklence whisky, tak to je pravé Skotsko ! Zůstalo hrdé a sveřepě paličaté, ale přitom náramně pohostinné a přátelsky naladěné. Jen si musíte zvyknout, že muži občas nosí... Zobrazit více

Nádherné a divoké přírodní scenérie, které berou dech! Mlha vznášející se nad ruinami hradů a rašelinový charakter ve sklence whisky, tak to je pravé Skotsko! Zůstalo hrdé a sveřepě paličaté, ale přitom náramně pohostinné a přátelsky naladěné. Jen si musíte zvyknout, že muži občas nosí sukně a stáda ovcí se pasou na každém druhém kopci.

Hlavní město Skotska jsou „Atény severu“ neboli Edinburgh, centrum vzdělanosti a kultury s romantickým hradem, který je vidět odkudkoli z křivolakých uliček pod ním. Nedaleko města můžete navštívit i slavný železniční most Queensferry. Druhým největším městem je Glasgow, jenž leží směrem na západ od Edinburghu.

Skotská vysočina, to je panenský kus hor, lesů, jezer a mokřadů, který se s vámi rozhodně nebude nijak mazlit. Tento kraj (stejně jako Jižní vrchovina) je odedávna opěvován v dílech skotských básníků. Milovníci záhad zase rádi zajedou k jezeru Ness a třeba vyfotí bájnou lochnesku.

Po tomto cestovatelském namlsání je tu i zákusek v podobě největšího skotského ostrova Skye. Sem se jezdí za tuleni. Vydejte se za nimi také vy!

Zobrazit méně

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky


Nebyly nalezeny žádné zajezdy


Zájezdy na klíč z dané oblasti

Skotsko na kole z postele
Typ zájezdu:

Skotsko na kole z postele

Velká Británie - Skotsko | SKOTSKO NA KOLE ... cyklozájezd za whiskou i Lochneskou ... zelená uklidňuje i při cykloturistice ... aktivní dovolená vždy z postýlky ... možno nablížit letadlem Pro rok  2021  tuhle parádní akce bohužel nebudeme vypisovat. Ale r
Na přání