Dovolená Velká Británie


Při našem cykloturistickém zájezdu za krásami Velké Británie to na plné pedály rozpálíme především na severu království – ve Skotsku a drsné krajině ostrých skal, temných lesů a hlubokých jezer, magickém kraji vyšitém jak z divotvorných rytířských legend a mýtů!

Vrcholnými body při tom všem cyklistickém objevování krás skotské země jistě bude příjemné dostaveníčko ve whisky palírně u Dufftownu, vyhlížení Lochnesky u známého jezera Loch Ness a možnost výstupu na nejvyšší horu Velké Británie – Ben Nevis. Dobré boty do nepohody, tedy rozhodně s sebou! 

Na začátku našeho dobývání Britských ostrovů náš čeká nás také prohlídka noblesního univerzitního města Edinburgh a na konci celého zájezdu i jih Anglie a duchovní město s letitou tradicí - Canterbury.

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky

Skotsko na kole z postele
Typ zájezdu:

Skotsko na kole z postele

5.7 - 29.7.2018 +1 termínů
Velká Británie - Skotsko | Tuto parádní akci rok 2018 sice neplánujeme, ale pokud ale máte partu zájemců, rádi se pokusíme ji vtěsnat do kalendáře. Pro 10-16 osob vám připravíme tuto akci na míru. SKOTSKO NA KOLE ... cyklozájezd za whiskou i Lochneskou ... zelená uklid
19 990,-
 

Skvělé cyklovýlety

S námi můžete skutečně všude.

Osobní přístup

A když budete chtít, dostaneme vás i na kopec.

Extrém pro pohodáře

Takovou pohodu můžete zažít i na kole

Velké zážitky a poznání

Není to zadarmo, ale stojí to zato.