Dovolená Velká Británie


Při našem cykloturistickém zájezdu za krásami Velké Británie to na plné pedály rozpálíme především na severu království – ve Skotsku a drsné krajině ostrých skal, temných lesů a hlubokých jezer, magickém kraji vyšitém jak z divotvorných rytířských legend a mýtů! Vrcholnými... Zobrazit více

Při našem cykloturistickém zájezdu za krásami Velké Británie to na plné pedály rozpálíme především na severu království – ve Skotsku a drsné krajině ostrých skal, temných lesů a hlubokých jezer, magickém kraji vyšitém jak z divotvorných rytířských legend a mýtů!

Vrcholnými body při tom všem cyklistickém objevování krás skotské země jistě bude příjemné dostaveníčko ve whisky palírně u Dufftownu, vyhlížení Lochnesky u známého jezera Loch Ness a možnost výstupu na nejvyšší horu Velké Británie – Ben Nevis. Dobré boty do nepohody, tedy rozhodně s sebou! 

Na začátku našeho dobývání Britských ostrovů náš čeká nás také prohlídka noblesního univerzitního města Edinburgh a na konci celého zájezdu i jih Anglie a duchovní město s letitou tradicí - Canterbury.

Zobrazit méně

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky


Nebyly nalezeny žádné zajezdy


Zájezdy na klíč z dané oblasti

Skotsko na kole z postele
Typ zájezdu:

Skotsko na kole z postele

Velká Británie - Skotsko | SKOTSKO NA KOLE ... cyklozájezd za whiskou i Lochneskou ... zelená uklidňuje i při cykloturistice ... aktivní dovolená vždy z postýlky ... možno nablížit letadlem Pro rok  2021  tuhle parádní akce bohužel nebudeme vypisovat. Ale r
Na přání