Dovolená Národní Parky jihozápadu


Moderní velkoměsta s atmosférou a na druhé straně jedinečné přírodní útvary, nad kterými zůstává rozum stát, to je jihozápadní část USA . Do první skupiny patří druhé největší město Spojených států Los Angeles . Na jeho okraji jde navštívit proslulá hollywoodská filmová studia. A San... Zobrazit více

Moderní velkoměsta s atmosférou a na druhé straně jedinečné přírodní útvary, nad kterými zůstává rozum stát, to je jihozápadní část USA. Do první skupiny patří druhé největší město Spojených států Los Angeles. Na jeho okraji jde navštívit proslulá hollywoodská filmová studia.

A San Francisco? Co tam vyzdvihnout dřív? Alcatraz, věznici na mořské skále, z níž nešlo uniknout? Ikonický oranžový most Golden Gate? Specifické vozy hromadné dopravy šplhající do místních kopců?

Pokud jde o přírodu, ani tady nemáme výběr snazší. Vždyť se tu nachází nejen Grand Canyon se skleněným chodníkem a dechberoucími vyhlídkami, ale i stověžatý kaňon Bryce nebo Yosemitský národní park, Sequoia s tisíciletými stromy rodu sekvojovců, kalifornské prérie, Údolí smrti… je toho zkrátka moc. Vyrazte sem s námi a zkuste toho zažít co nejvíc!

Zobrazit méně

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky


Nebyly nalezeny žádné zajezdy


Zájezdy na klíč z dané oblasti

USA - národní parky...
Typ zájezdu:

USA - národní parky JIHOZÁPADU

USA - Národní Parky jihozápadu | ... obytným autem po zázracích přírody ... kdo to neviděl, neviděl nic ... aktivně pasivní dovolená pro všechny Pro rok  2023  tuhle parádní akce bohužel nebudeme vypisovat. Ale rádi ji pro vás zorganizujeme na přání pro
Na přání