Dovolená USA


Aktivní dovolená u moře v USA je vždy velkým zážitkem, co si budeme povídat!  Při poznávacím výletu po 4 nejkrásnějších ostrovech Havajského souostroví , začneme hned pěkně kulturně zostra, a to návštěvou fenomenálního „ města, které nikdy nespí “ New Yorku . Tady budeme 3 dny, za... Zobrazit více

Aktivní dovolená u moře v USA je vždy velkým zážitkem, co si budeme povídat!  Při poznávacím výletu po 4 nejkrásnějších ostrovech Havajského souostroví, začneme hned pěkně kulturně zostra, a to návštěvou fenomenálního „města, které nikdy nespíNew Yorku. Tady budeme 3 dny, za tu dobu si stačíme snad i zmrzlinu nebo poctivý americký hot dog a podívat se na město očima světoznámé sochy Svobody!  


 

Poté už následuje přesun na exotickou Havaj. Zde půjdeme v místním deštném pralesu po stopách hrůzostrašných dinosaurů z filmu Jurský park, uctíme památku přístavu Pearl Harbor a projdeme se po činných sopkách místního vulkanického parku. Z těch méně extrémních aktivit nás pak čekají slunné pláže, koktejl s paraplíčkem a hození se na plážovém lehátku do té největší možné pohody!

A jestliže toužíte poznat ojedinělou přírodu na „West Coast“ USA, tak pro vás máme další zájezdovou lahůdku – trekking po národních parcích jihozápadu USA.  Nehostinné Údolí smrti, rozpálený Grand Canyon či posed u zkamenělých stromů v Petrfied Forest. Těšit se můžete také na prohlídku známých měst, jako jsou Las Vegas, San Francisco a Los Angeles. Bude to pravá dobrodružná jízda kovbojskou prérií, plnou neuvěřitelných skalních útvarů a rozsedlin!  

Zobrazit méně

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky


Nebyly nalezeny žádné zajezdy


Zájezdy na klíč z dané oblasti

USA - národní parky...
Typ zájezdu:

USA - národní parky JIHOZÁPADU

USA - Národní Parky jihozápadu | ... obytným autem po zázracích přírody ... kdo to neviděl, neviděl nic ... aktivně pasivní dovolená pro všechny Pro rok  2023  tuhle parádní akce bohužel nebudeme vypisovat. Ale rádi ji pro vás zorganizujeme na přání pro
Na přání