Dovolená USA


Aktivní dovolená u moře v USA je vždy velkým zážitkem, co si budeme povídat!  Při poznávacím výletu po 4 nejkrásnějších ostrovech Havajského souostroví, začneme hned pěkně kulturně zostra, a to návštěvou fenomenálního „města, které nikdy nespíNew Yorku. Tady budeme 3 dny, za tu dobu si stačíme snad i zmrzlinu nebo poctivý americký hot dog a podívat se na město očima světoznámé sochy Svobody!  


 

Poté už následuje přesun na exotickou Havaj. Zde půjdeme v místním deštném pralesu po stopách hrůzostrašných dinosaurů z filmu Jurský park, uctíme památku přístavu Pearl Harbor a projdeme se po činných sopkách místního vulkanického parku. Z těch méně extrémních aktivit nás pak čekají slunné pláže, koktejl s paraplíčkem a hození se na plážovém lehátku do té největší možné pohody!

A jestliže toužíte poznat ojedinělou přírodu na „West Coast“ USA, tak pro vás máme další zájezdovou lahůdku – trekking po národních parcích jihozápadu USA.  Nehostinné Údolí smrti, rozpálený Grand Canyon či posed u zkamenělých stromů v Petrfied Forest. Těšit se můžete také na prohlídku známých měst, jako jsou Las Vegas, San Francisco a Los Angeles. Bude to pravá dobrodružná jízda kovbojskou prérií, plnou neuvěřitelných skalních útvarů a rozsedlin!  

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky

Hawaii + San Francisco
Typ zájezdu:

Hawaii + San Francisco

11.10 - 29.10.2017 +2 termínů
USA | Pojďte si splnit svůj sen a pojeďte se v prosinci ohřát na Hawaii. K poznání všech krás tohoto souostroví je sice zapotřebí asi tak jeden a půl života, ale my se to pokusíme zvládnout za 2 týdny. Vybrali jsme pro vás 4 nejkrásnější ostrovy. Ostrov KAUAI: kd
84 999,-
 
USA - národní parky...
Typ zájezdu:

USA - národní parky JIHOZÁPADU

19.5 - 5.6.2018 +1 termínů
USA - Národní Parky jihozápadu | Vydejte se s námi poznat nejkrásnější národní parky jihozápadu USA. K přepravě nám budou sloužit pohodlná obytná auta pro šest osob, ve kterých si užijeme takových vymožeností, jako jsou postele, koupelna, WC a vybavená kuchyňka...    Náš výlet začíná v n
57 990,-
 

Skvělé cyklovýlety

S námi můžete skutečně všude.

Osobní přístup

A když budete chtít, dostaneme vás i na kopec.

Extrém pro pohodáře

Takovou pohodu můžete zažít i na kole

Velké zážitky a poznání

Není to zadarmo, ale stojí to zato.