Dovolená Řecko


U nás v Extrem Tour létáme do slunného Řecka na středomořskou Krétu – místo, kde se zrodil samotný Zeus, vládce bohů - za cykloturistikou už nějaký ten pátek a můžeme vám říci jedno, když se sejde dobrá parta lidí (což je vždy!), tak na tuhle... Zobrazit více

U nás v Extrem Tour létáme do slunného Řecka na středomořskou Krétu – místo, kde se zrodil samotný Zeus, vládce bohů - za cykloturistikou už nějaký ten pátek a můžeme vám říci jedno, když se sejde dobrá parta lidí (což je vždy!), tak na tuhle „alternativní pobytovku“ jen tak rozhodně nezapomenete!

Milovníci aktivní dovolené na kole, dobře poslouchejte – máme pro vás vytipované 15 unikátních tras napříč panenskou faunou a flórou největšího řeckého ostrova. A když si vezmete, že celou dobu tu s námi bude příjemně hřející slunce, olivové a vinné háje…no ráj to na pohled. Navíc ostrov má mnoho kopců a nížin, které přímo volají i po pěší odpočinkové turistice.

Na Kréta se během času našeho cyklozájezdu také smočíme ve vyhřátém moři, nasajeme ducha z úctyhodně dochovaných památek z dávných antických věků, a ochutnáme tradiční pokrmy vyhlášené řeckou kuchyni! 

Zobrazit méně

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky

Kréta na kole -...
Typ zájezdu:

Kréta na kole - letecky do hotelu

14.5. - 21.5.2022
Typ zájezdu:
Řecko - Kréta | KRÉTA NA KOLE - 55+ minus ... aktivní dovolená ve Středomoří ... cyklozájezd letecky do hotelu  ... za teplem a cykloturistikou Letecky z Prahy do apartmánů hotelu v blízkosti pláží  a ještě k tomu za moc pěkné peníze!  Cyklotrasy do zapomenu
12 990,-
 
Rádi byste jeli v jiném termínu? Dejte nám vědět, zkusíme najít řešení.
Kontaktujte nás