Dovolená Střed


Střed Holandsk a lze označit za pestrobarevný ráj vůní a barev z okolních květinových polí. Zdejší specifickou atmosféru dokresluje síť rozlehlých vodních kanálů. Vedle krásné a podmanivé přírody zde najdeme důležitá kulturní a průmyslová centra celé země jako multikulturní Amsterda... Zobrazit více

Střed Holandska lze označit za pestrobarevný ráj vůní a barev z okolních květinových polí. Zdejší specifickou atmosféru dokresluje síť rozlehlých vodních kanálů.

Vedle krásné a podmanivé přírody zde najdeme důležitá kulturní a průmyslová centra celé země jako multikulturní Amsterdam. Spleť mostů a „grachtů“ čili kanálů si v hlavním městě Holandska nelze nezamilovat. Procházku po nich doporučujeme zejména párům.

Ve středním Holandsku toho je hodně k objevování, mimo jiné tu lze poznat, jak vznikají vyhlášené sýry Gouda nebo Eidam. V Naardenu narazíte i na českou historii – odpočívá tu Jan Amos Komenský. A ještě hned severně od Amsterdamu můžete najít skanzen větrných mlýnů Zaanse Schans.

V Den Haagu kromě sídla Mezinárodního soudního dvoru naleznete také neuvěřitelně populární Madurodam – miniaturní město ukazující vše, co Holandsku dalo světu. Asi 30 minut autem na jih odsud se nachází Rotterdam – centrum moderní architektury a jeden z největších přístavů v Evropě. A to ani náhodou není všechno. Popsat zajímavosti této oblasti ve zkratce prostě nelze, tam se musíte vydat!

Zobrazit méně

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky


Nebyly nalezeny žádné zajezdy