Dovolená Nepál


Pro příznivce expediční turistiky a pořádných trekingových zájezdů je Nepál a především Everest, zářivým klenotem celé naší nabídky. Protože magické Himaláje lákají nás, skromné pozemšťani, už od nepaměti věků. Na 3 týdny strávené pod náručí atmosféry těchto majestátních hor budete ještě... Zobrazit více

Pro příznivce expediční turistiky a pořádných trekingových zájezdů je Nepál a především Everest, zářivým klenotem celé naší nabídky. Protože magické Himaláje lákají nás, skromné pozemšťani, už od nepaměti věků. Na 3 týdny strávené pod náručí atmosféry těchto majestátních hor budete ještě dlouho a dlouho v dobrém vzpomínat!

Trekové oblasti okolo Everestu jsou totiž opravdovou lahůdkou ve svém žánru. Neuvěřitelný výhled na nejvyšší horu Světa z tzv. černé skály Kala Patthar a kopce Gokyo s průzračným ledovcovými jezerem, vám připomenou, jak umí být nezkrotná příroda Nepálu krásná a podmanivá.

Mimo úžasné horské scenérie si uděláme malý turistický exkurz do hlavního města Nepálu – Kathtmandu za tentokrát architektonickými klenoty nepálské kultury. Největší město země má historické centrum, které je zapsané na seznamu UNESCO. 

Zobrazit méně

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky


Nebyly nalezeny žádné zajezdy


Zájezdy na klíč z dané oblasti

Nepál - trek k  Everestu
Typ zájezdu:

Nepál - trek k Everestu

Nepál | Himaláje a hlavně trek k Everestu patří k turistické klasice a máte-li průměrně dobrou fyzičku, trochu peněz a 3 týdny dovolené, nezbývá vám nic jiného, než začít vyplňovat přihlášku. Ať už to je váš životní sen nebo jen další země v pořadí v cestovatelsk
Na přání