Dovolená Německo


Bruslení na Ladronce v Praze je fajn, ale přece jenom už to chce změnu, že jo? No a kde jinde než v Extrem Tour by měli mít dobrý „čuch“ na ty nejzajímavější bruslostezky v Evropě? A právě proto jsme pro vás připravili zajímavé zájezdy na bruslích v nedalekém Německu.

Vydejte se s námi tak na in-linech například k Lužických jezerům a rozhodně nezapomeňte přibalit plavky na koupání! Na desítkách kilometrů asfaltových stezek, plné lesů a luk se jistě zastavíme u jednoho z bývalých dolů, dnes úchvatně krystalicky průzračných jezer! V Braniborsku si kromě bruslí a koupání u Sprembergské přehrady prohlédnete okouzlujícího místního divu - jezera ledovcového původu.

Při našem in-line zájezdu do Spreewaldu se zase budete kochat místními říčnými kanály (jistí zájemci se mohou projet i klidně na kanoi) a přírodou, která je pod záštitou rezervace UNESCO! Jedná se o také o unikátní příležitost poznat lépe architekturu a způsob života Lužických Srbů!

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky

Rujána na kole -...
Typ zájezdu:

Rujána na kole - Pobaltí - Německo

1.1 - 31.12.2018 +2 termínů
Německo - Balt | Termíny a ceny pro rok 2018 se teprve připravují a budou k dispozici v průběhu listopadu. Pokud ale máte partu zájemců, rádi vám připravíme tuto akci na míru nebo se alespoň pokusíme vyjít vstříc termínem. NĚMECKO NA KOLE - BALT - RUJÁNA ... hodně pohodo
10 770,-
 
S bruslemi do NDR
Typ zájezdu:

S bruslemi do NDR

1.1 - 31.12.2017 +3 termínů
Německo | Pro letošní rok tento zájezd sice neplánujeme, ale rádi ho pro vaši skupinku na objednávku uskutečníme.   NĚMECKO NA BRUSLÍCH - LUŽICKÁ JEZERA ... dokonalé bruslostezky, jaké v Čechách nenajdete ... při druhém zájezdu nabízíme Bärwalder See
999,-

Skvělé cyklovýlety

S námi můžete skutečně všude.

Osobní přístup

A když budete chtít, dostaneme vás i na kopec.

Extrém pro pohodáře

Takovou pohodu můžete zažít i na kole

Velké zážitky a poznání

Není to zadarmo, ale stojí to zato.