Dovolená Ekvádor


Exotický trekingový zájezd do Ekvádoru je pozoruhodným zážitkem, který jsme pro vás speciálně „ukuchtili“ v naší Extrem Tour cestovatelské kuchyni. Za 17 dní poznáte veškeré kulturní a přírodní divy země, která v překladu znamená rovník.... Zobrazit více

Exotický trekingový zájezd do Ekvádoru je pozoruhodným zážitkem, který jsme pro vás speciálně „ukuchtili“ v naší Extrem Tour cestovatelské kuchyni. Za 17 dní poznáte veškeré kulturní a přírodní divy země, která v překladu znamená rovník.

Nejromantičtější město Ekvádoru Cuenca nás oslní svou sluneční atmosférou a historickými architektonickými skvosty. Dominantou města je překrásná katedrála Iglesia El Sagrario. Dále na náš bude čekat malebná laguna Quilota či návštěva rovníkového památníku Mitat del Mundo.

Trochu více adrenalinového dobrodružství nás bude čekat u expedice za ekvádorskými vulkány (sopka Cotopaxi) či v pestrobarevné amazonské džungli. Projdeme se také po ruinách starobylé incké pevnosti Ingapirca. A nakonec si po tom všem zaslouženě odpočineme v termálních bazénech. 

Zobrazit méně

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky


Nebyly nalezeny žádné zajezdy