Dovolená Venezuela


Venezuela , kraj starobylých indiánů líně pokuřující své ručně dělané dýmky, je úchvatnou dílnou neuvěřitelných přírodní divů a útvarů . Lepší aktivní dovolenou v horách a exotické krajině si jen tak už v životě nenaplánujete, tomu věřte! Každý dobrodruh se zde bude cítit jako ve svém... Zobrazit více

Venezuela, kraj starobylých indiánů líně pokuřující své ručně dělané dýmky, je úchvatnou dílnou neuvěřitelných přírodní divů a útvarů. Lepší aktivní dovolenou v horách a exotické krajině si jen tak už v životě nenaplánujete, tomu věřte! Každý dobrodruh se zde bude cítit jako ve svém živlu!


Na programu našich trekingových výpravu po Venezuele je např. výstup na stolovou horu Roraimu nebo návštěva největší jeskyně v zemi Cueva Del Guácharo. Když už jsme u slova největší, tak to se hodí i pro deltu Orinoko a stejně tak ve světovém měřítku pro vodopády Salto Angel, které rozhodně taky při našem putování mlžnými pralesy, říčkami a údolími nemineme!       

 

A samozřejmě si uděláme i malou kulturní vložku. Navštívíme např. hlavní město země Caracas, které nám rádo na ploše 78km2 ukáže něco málo ze své pestrobarevné architektury a života všedního dne v tomto jihoamerickém velkoměstě. Závěrečné koupání na sněhobílých plážích Karibiku je poslední vrcholnou tečkou před návratem zpátky domů.

Zobrazit méně

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky


Nebyly nalezeny žádné zajezdy