Dovolená Dolomity


Na severu Itálie leží horský skvost jménem Dolomity. Tato italská část Alp má neuvěřitelně krásného, ale zároveň drsného přírodního ducha. Najdete zde ledovcové skalní masivy a těžce přístupné horské štíty, ale také zelené louky, smaragdově pohádková jezera a údolí s dobromyslnými romantickými vesničkami. Turisty jistě potěší, že je zde celkem 9 přírodních a úchvatných chráněných parků.

Nejvyšším vrcholem Dolomitů je hora Marmolada na západě pohoří. Člověkem byla tato hora pokořena teprve ve druhé polovině 19. století. Kromě lidských tvorů, holdujíc horolezectví, pěší turistice v údolích a cyklistických stoupání, zde můžete hojně narazit také na místní přírodní obyvatele – sviště, kamzíky či kozorožce.

Nejdůležitějším střediskem je Cortina d’Ampezzo, kde se v roce 1956 konaly zimní olympijské hry a mistrovství v krasobruslení v 60. letech. Natáčela se zde též bondovka s britským krasavcem své filmové éry, Rogerem Moorem.

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky

Dolomity na kole
Typ zájezdu:

Dolomity na kole

1.1 - 31.12.2017 +1 termínů
Itálie - Dolomity | Termíny a ceny pro rok 2018 se teprve připravují a budou k dispozici v průběhu listopadu. Pokud ale máte partu zájemců, rádi vám připravíme tuto akci na míru nebo se alespoň pokusíme vyjít vstříc termínem. ITÁLIE - DOLOMITY NA KOLE Z PENZIONU A S VEČEŘÍ - ak
7 990,-
 
GIRO - Eurosedla 2000...
Typ zájezdu:

GIRO - Eurosedla 2000 - Itálie

1.1 - 31.12.2017
Itálie | V nejbližší době tento zájezd sice neplánujeme, ale rádi ho pro vaši skupinku na objednávku uskutečníme. ITÁLIE NA KOLE - GIRO - EUROSEDLA 2000 - DOLOMITY ...  víc než hodně aktivní dovolená ... cykloturistika přes ta nejhezčí horská sedla ... tam se každý
9 680,-
 

Skvělé cyklovýlety

S námi můžete skutečně všude.

Osobní přístup

A když budete chtít, dostaneme vás i na kopec.

Extrém pro pohodáře

Takovou pohodu můžete zažít i na kole

Velké zážitky a poznání

Není to zadarmo, ale stojí to zato.