Dovolená Černá Hora


Co říkáte na nabídku unikátního cyklozájezdu a dovolené na kole po Černé Hoře? Čekají na vás pořádné výšlapy v rouchu krásného prostředí obrovských kaňonů, malebných horských štítů, vnitrozemský nížin. A lahůdkou na závěr našeho výletu je jízda na pobřeží Jadranu u azurové mořské hladiny.

 

Zajistíme nocleh, pojištění a mnoho dalších věcí, abyste si to naplno užili a vychutnali středozemní klima Černé Hory. Místní lidé jsou velmi přátelští a pohostinní. Výhodou pro nás bude i dobrá jazyková příbuznost.Samotnou délku každodenních etap si můžete upravit dle vlastní nálady. Záleží jen na vás. Černá hora vás jasně přesvědčí, že je pro nevšední cykloturistiku za poznáním jako stvořená. Tak bando, nasedat na jízdní sedla a vyrážíme vstříc dalším úžasným dobrodružstvím a zážitkům!

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky

Černá Hora na kole
Typ zájezdu:
Na vyžádání

Černá Hora na kole

1.1 - 31.12.2020
Černá Hora | ČERNÁ HORA NA KOLE (...z postele) ... kaňony + kopce = aktivní dovolená, co nemá chybu! ... cyklo zájezd za parádní přírodou, jídlem a prima lidma ... vážné varování : ČERNÁ HORA JE SILNĚ NÁVYKOVÁ ... Kalendář na rok  2020  bude hotov
od 13 990,-