Dovolená Brazílie


Když se řekne Brazílie a dovolená, tak se lidem nejčastěji vybaví písečné pláže a slunění? Že to nudí už k smrti? Souhlasíme, proto vám nabízíme něco méně neotřelého a více unikátního. Trekingový zájezd a pěší turistiku při aktivní dovolené na horách a pláních v Jižní Patagonii, o kterou se dělí Chile a Argentina. 

Do Brazílie, technicky vzato, se dostaneme až při návštěvě královských vodopádů Iguazú. Z brazilské strany země budete moci při našem cestovatelském tripu obdivovat jedny z nejkrásnějších vodopádů světa Iguazú. Vodopády leží ve stejnojmenném národním parku.


Pohled do tzv. Ďáblova jícnu je zážitkem, z kterého vás bude i doma ještě mrazit v zádech. V okolí subtropického deštného pralesu parku můžete vidět a fotografovat také např. papoušky Arara, kolibříky, tukany a pokud budete mít velké štěstí, tak i samotně promenádujícího se jaguára.    

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky

PATAGONIE - Chile,...
Typ zájezdu:

PATAGONIE - Chile, Argentina + Iguacu

4.2 - 21.2.2019
Argentina - PatagonieBrazílie - Patagonie |   Chcete se podívat až na samý konec světa? Poznat krásnou a zároveň drsnou přírodu? Vydejte se na cestu do Patagonie – samozřejmě s Extrem Tourem! Taky vám to zní jako bájná země kdesi v dálavách? Rozsáhlá oblast jihu Latinské Ameriky si tuhle pověst zaslouží
od 74 990,-